Tylko najlepsi terapeuci w Polsce

powrót

Wybierz swojego terapeutę z grona najlepszych psychoterapeutów w Polsce.

W naszej bazie nie ma przypadkowych osób – prezentujemy TYLKO certyfikowanych psychoterapeutów lub tych, którzy ukończyli pełen cykl szkoleń i są w trakcie certyfikacji.

Nie wiesz jak poruszać się po świecie psychoterapii?

Wiemy jak ważne jest dla ciebie znalezienie zaufanego specjalisty, któremu będziesz mógł powierzyć swoje problemy. Wiemy także, jak trudny jest wybór wiarygodnego terapeuty wśród wielu ofert dostępnych na rynku. Obecnie w Polsce zawód psychoterapeuty nie jest prawnie chroniony, co oznacza, że gabinet terapeutyczny może otworzyć praktycznie każdy. Samemu może być trudno zweryfikować, czy dana osoba ma odpowiednie kwalifikacje, by udzielić nam profesjonalnej i skutecznej pomocy.

Oferujemy praktyczny i przyjazny system wyszukiwania – wskaż kryteria, które są dla ciebie ważne, a system zaproponuje Ci terapeutów spełniających te wymagania.

Nowoczesna wyszukiwarka pozwoli na szybki wybór specjalisty. Na każdym etapie poszukiwań w zrozumiały sposób wyjaśniamy wątpliwości, które mogą się pojawić, m.in: czego może dotyczyć twój problem, jaka forma terapii będzie odpowiednia dla ciebie, jakie są różnice w podejściach terapeutycznych i jakie to ma znaczenie na późniejszy przebieg twojej terapii.
Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem dodatkowych informacji na temat psychoterapii, zajrzyj do naszej bazy wiedzy. Oferujemy wiarygodne źródło informacji i praktyczne odpowiedzi na najważniejsze pytania.

szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.