O nas

powrót

O nas

Jesteśmy profesjonalnym portalem umożliwiającym znalezienie skutecznej pomocy psychologicznej i psychoterapii dla Ciebie lub Twoich bliskich. Jesteśmy dla ludzi, którzy wybierając swojego terapeutę chcą dokonać świadomego wyboru i mieć pewność, że trafili w dobre ręce.

Nowoczesna i praktyczna wyszukiwarka pozwala na szybki wybór specjalisty, który najbardziej odpowiada wymaganiom osoby poszukującej pomocy. Na każdym etapie poszukiwań w zrozumiały sposób wyjaśniamy wątpliwości, które mogą się pojawić, m.in: czego może dotyczyć problem, jaka forma terapii będzie odpowiednia, jakie są różnice w podejściach terapeutycznych i jakie to ma znaczenie na późniejszy przebieg terapii.

W naszej bazie nie ma niezweryfikowanych osób – prezentujemy jedynie specjalistów, których wykształcenie i doświadczenie spełnia najwyższe standardy, ustanowione przez psychoterapeutyczne stowarzyszenia uznane w Polsce i Europie. Prezentowani terapeuci posiadają certyfikaty psychoterapeutyczne lub ukończyli pełen cykl szkoleń i są w trakcie certyfikacji.

Ludziom, którzy są zainteresowani znalezieniem profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej dla siebie lub swoich bliskich przybliżamy najważniejsze informacje na temat psychoterapii. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w naszej bazie wiedzy pomogą Wam bardziej świadomie podjąć decyzję o rozpoczęciu terapii. Wyjaśniamy różnice między różnymi podejściami terapeutycznymi i podpowiadamy, jaki to ma wpływ na przebieg i specyfikę wybranej terapii. W bazie wiedzy odpowiadamy także na ważne pytania, które ludzie mogą sobie zadawać, zanim podejmą terapię, m.in. jak wygląda pierwsze spotkanie, z jakimi problemami można się zgłaszać na terapię, aby uzyskać pomoc, czym się różni zawód psychologa od psychiatry i terapeuty, i z jakim problemem do kogo się zgłosić.

Osobom zainteresowanym swoim rozwojem, dajemy także dostęp do bogatej oferty treningów i warsztatów psychoterapeutycznych.

Terapeutom umożliwiamy nowoczesną promocję swoich usług i pozycjonowanie w gronie najlepszych specjalistów w Polsce. Zachęcamy do autentycznej prezentacji swojej osoby, m.in. terapeuci mają możliwość dodania filmu, na którym mogą opowiedzieć o sobie i pomocy, jaką oferują. Dzięki opcji "znajomi terapeuci" mogą budować sieć zawodowych kontaktów i tym samym potwierdzać swój profesjonalizm.

szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.