Jestem psychologiem z 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Przez 6 lat tworzyłam i kierowałam Pomorskim Ośrodkiem Terapii.
Uprawnienia do prowadzenia profesjonalnej psychoterapii zdobyłam podczas pełnych 4 letnich studiów w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie w nurcie terapii zintegrowanej – jestem dyplomowanym psychoterapeutą. Dyplom ten jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w ośrodkach terapeutycznych w Gdańsku i w Warszawie.
Od 15 lat zajmuję się terapią osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania, jestem autorem programu edukacyjnego dla bliskich osób chorych. Pomagam również osobom cierpiącym na depresję, odczuwającym trudności w związkach lub po prostu w relacjach z ludźmi i ze sobą.

Problemy, którymi zajmuję się w pracy:
zaburzenia odżywiania,
stany depresyjne,
zaburzenia nerwicowe,
stany lękowe,
trudności w związkach,
problemy z samooceną,
syndrom DDA i DDD,
zaburzenia osobowości.

Pracuję z osobami dorosłymi w podejściu integracyjnym. To oznacza, że zawsze dostosowuję znane mi metody do osoby, nie na odwrót. Bardzo lubię swoją pracę i ludzi, dzięki której spotykam. Dbam o to, by każdy z kim pracuję czuł się rozumiany i szanowany, dlatego ważne są dla mnie przejrzyste zasady, podnoszenie swoich kwalifikacji i regularna superwizja czyli poddawanie swojej pracy ocenie specjalistów.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Uniwersytet Gdański, psychologia (1994 - 1998)
Kursy psychoterapeutyczne
Profesjonalna Szkoła Psychoterapii SWPS/IPZ (2010 - 2014)
Instytut Psychologii Zdrowia - Studium Terapii Uzależnień (2001 - 2001)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Języki obce
kontakt
Centrum Psychoterapii
Inżynierska 116 m.1
80-321 Gdynia
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.