Psycholog Alina Sordyl z miasta
Alina Sordyl
Psychoterapeuta
Jestem psychoterapeutką specjalizującą się w terapii Gestalt. Moje kwalifikacje psychoterapeuty i trenera potwierdza The European Certificate of Psychotherapy nadany przez EAP - The European Association for Psychotherapy, Certyfikat Psychoterapeuty nr 245 nadany przez Instytut Terapii Gestalt w Krakowie oraz Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Moją pracę terapeutyczną i trenerską poddaję systematycznej superwizji. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.Mam też wieloletnie doświadczenie nauczyciela i wykładowcy akademickiego.
Jako psychoterapeutka Gestalt pomagam klientowi w odnajdowaniu jego drogi do autentycznego życia - tak jak je sam rozumie: czy to jako poradzenie sobie z wywołującymi cierpienie objawami, wprowadzanie harmonii w relacje z innymi i ze światem, czy rozwijanie kreatywności i aktualizację osobistych możliwości. Trudności, cierpienie czy kryzys przeżywany przez klienta może stanowić - jak wynika z doświadczeń wielu osób podejmujących terapię - szansę na rozpoczęcie procesu poznawania siebie i poprawy jakości życia. Samopoznanie to podróż fascynująca, choć niełatwa ani wolna od lęku. Jako psychoterapeutka towarzyszę w tej podróży drugiej osobie, tworząc bezpieczną przestrzeń i oferując swoją uważność, akceptację, doświadczenie i wiedzę.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
The European Certificate of Psychotherapy (2012)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   rodzinna
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Instytut Terapii Gestalt (2012 - 2016)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Poskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt
Języki obce
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.