Ukończyłam 4- letnie całościowe szkolenie w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych realizowane przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Jestem w trakcie procesu certyfikacji. Swoją wiedzę na temat psychoterapii wciąż pogłębiam uczestnicząc w warsztatach szkoleniowych i konferencjach. W szkoleniu tym nie zapominam o sobie, być bliżej siebie, znać siebie, znaczy dla mnie możliwość bycia bliżej z innymi. Praktykę zawodową zdobywałam między innymi w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagielońskiego i Oddziale Psychiatrii Szpitala Wojskowego w Krakowie.

Psychoterapia Gestalt jest moim wyborem ponieważ widzi człowieka jako całość, wierzy w jego zasoby a kontakt z drugim człowiekiem sam w sobie uznaje za leczący. W terapii Gestalt szczególnie cenię doświadczanie jako wstęp do każdej zmiany. Proces zmiany jest dla mnie szczególnie ważnym aspektem w życiu osobistym i terapeutycznym. Jest uwieńczeniem trudu terapeutycznej pracy. Swoim klientom chcę w tym procesie towarzyszyć, zachęcam do odkrywania i mobilizacji wewnętrznych zasobów zawsze z wiarą że się uda. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Psychodynamiczne
  •   Humanistyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt (2010 - 2014)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Języki obce
kontakt
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Rękawka 6 m.1
30-535 Kraków
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.