Psycholog Anna Gryz z miasta Warszawa
Anna Gryz
Psychoterapeuta
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie integracyjnym, w swojej pracy wykorzystuję strategie i metody dobrane do indywidualnych potrzeb osoby, która zgłasza się na psychoterapię. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, cierpiącymi na zaburzenia nastroju, doświadczającymi nadmiernego lęku, niepokoju, niskiego poczucia własnej wartości, będącymi w trudnych sytuacjach życiowych, doświadczającymi kryzysów osobistych oraz trudności w relacjach z bliskimi.
Szczególne miejsce w mojej pracy zajmuje terapia par. Pracuję z parami doświadczającymi kryzysu w związku (zdrada, rozczarowanie związkiem, doświadczanie nadmiernej zazdrości, kłótnie, trudności z wychowywaniem dzieci) oraz z parami, które mają problemy na tle seksualnym.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (obecnie Uniwersytet SWPS). Ukończyłam 4-letnie studia podyplomowe z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy SWPS i Instytucie Psychologii Zdrowia (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Jestem absolwentką dwustopniowego Studium Pomocy Psychologicznej dla Par przy Instytucie Psychologii Zdrowia, które zakończyłam egzaminem zdobywając certyfikat. Uczestniczyłam w pełnym cyklu kursów z zakresu seksuologii organizowanych przez Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Szkolenia Podyplomowego w Warszawie.
W pracy klinicznej stale korzystam z superwizji.
Zapraszam wszystkie osoby do mojej Pracowni Dobrych Emocji. Wszystkie emocje są dobre, tylko naszym zadaniem jest się nauczyć jak je konstruktywnie dla siebie wykorzystywać...
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
Wykształcenie
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (1997 - 2003)
Kursy psychoterapeutyczne
Studium Pomocy Psychologicznej dla Par, IPZ Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (2013 - 2015)
Profesjonalna Szkoła Psychoterapii SWPS/IPZ (2008 - 2012)
Doświadczenie zawodowe
Pracownia Dorych Emocji-własny gabinet (2018 - )
Poradnia Psyche-Balans (2015 - 2018)
Dzienny Oddział Psychiatryczny SPSK CMKP Warszawa (2006 - 2008)
Poradnia Zdrowia Psychicznego SPSK CMKP (2006 - 2019)
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Języki obce
kontakt
Pracownia Dobrych Emocji
Ul. Lekarska 16 m.18
00-610 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.