Jestem psychoterapeutką. Absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG). Praktykuję jako psychoterapeutka od 2005 roku; Aktualnie w prywatnym gabinecie, wcześniej w Poradni Zdrowia Psychicznego „Zdroje” oraz w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu.

Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysów egzystencjalnych, uwikłanymi w trudne relacje, samotnymi, niepewnymi swojej drogi, doświadczającymi lęków, cierpiącymi z powodu dolegliwości somatycznych, jak również z powodu chorób i zaburzeń psychicznych. Pracuję w oparciu o relację terapeutyczną. Hołduję przekonaniu, że każdy z nas jest jedynym ekspertem od swojego życia; Osobiście rozpoznaje swoje miejsce i drogę, a jeżeli ma z tym trudność, to prawdopodobnie wynika ona z doświadczenia braku czy nieadekwatnego wsparcia. Właśnie dlatego swoją pracę widzę jako wspieranie moich klientów w poznawaniu siebie, swoich potrzeb i zasobów. Widzę ją jako towarzyszenie w drodze do satysfakcjonującego życia; Jako towarzyszenie w drodze do siebie.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt (2014)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Humanistyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Instytut Terapii Gestalt w Krakowie (2004 - 2009)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt
Języki obce
kontakt
Gabinet Psychoterapii Gestalt
Wojska Polskiego 63
70-476 Szczecin
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.