Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych - pomagam osobom zmagającym się z depresją, obniżonym nastrojem, lękiem lub różnego rodzaju kryzysami. Pracuję w nurcie integracyjnym. Czerpię głównie z podejść: humanistycznego, psychodynamicznego i systemowego, stosuję także psychodramę i arteterapię. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam całościowy czteroletni Kurs Psychoterapii zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej. Obecnie jestem w trakcie procesu zdobywania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem. Pracuję pod stałą superwizją doświadczonego psychoterapeuty.
Doświadczenia kliniczne i psychoterapeutyczne gromadziłam podczas odbywania staży na kilku oddziałach Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim oraz w Specjalistycznym Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie. Prowadziłam psychodynamiczną psychoterapię indywidualną na tle grupy, terapię wspierającą, trening umiejętności społecznych współprowadziłam zajęcia grupowe, takie jak psychoterapia grupowa, muzykoterapia i zajęcia z psychorysunku.
Współpracowałam z Centrum Psychoterapii w Myślenichach, gdzie zajmowałam się diagnostyką, opiniowaniem, poradnictwem psychologicznym oraz psychoterapią indywidualną osób dorosłych.
Pracowałam także jako psycholog w niepublicznym przedszkolu, gdzie do moich obowiązków należała diagnoza dzieci, superwizja i szkolenie zespołu nauczycielskiego oraz konsultacje dla rodziców.
Obecnie współpracuję z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne studentów w języku rosyjskim.
Od 2011 roku prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną.
Prowadzę terapię i konsultacje psychologiczne także w języku rosyjskim.
Zapraszam do kontaktu oraz na stronę: http://www.gabinet-psychoterapii-ostoja.pl/
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Systemowe
  •   Psychodynamiczne
  •   Integracyjne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   rodzinna
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
Wykształcenie
Psychologia stosowana, UJ (2003 - 2008)
Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi - studia podyplomowe, UJ (2002 - 2003)
Kursy psychoterapeutyczne
Certyfikowana Akademia Arteterapii (2016 - 2016)
Kurs kinezjologii edukacyjnej I i II stopnia (2014 - )
Podyplomowy 4-letni Kurs Psychoterapii (2009 - 2013)
Doświadczenie zawodowe
Biuro ds. osob niepełnosprawnych na Uniwersytecie ekonomicznym w Krakowie (2015 - )
Ogród Małych Odkrywców - eko przedszkole (2013 - 2015)
NZOZ Centrum Psychoterapii w Myślenicach (2012 - 2013)
Organizacje
Stowarzyszenie Psychoterapeutów Dziecięcych im. Donalda Winnicotta
Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
Języki obce
  • Rosyjski
kontakt
Gabinet Psychologicno-Psychoterapeutyczny Ostoja
Profesora Michała Bobrzyńskiego 41B m.13
30-348 Kraków
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.