Psycholog Bogdan Osóbka-Zieliński z miasta Warszawa
Bogdan Osóbka-Zieliński
Psychoterapeuta
Praktykuję jako doradca i psychoterapeuta od 1998 roku. Prowadzę terapię indywidualną i grupową, warsztaty komunikacji, samopoznania i rozwoju osobistego oraz warsztaty z pogranicza duchowości i psychologii. Słuchając ludzi nauczyłem się jak wiele mają w sobie zasobów i umiejętności potrzebnych im do rozwiązania trudności. Ważne jest uwzględnienie wszystkich wymiarów funkcjonowania człowieka czyli fizycznego, psychicznego i duchowego. Potrzebne człowiekowi do zmiany umiejętności i zasoby są obecne w jego doświadczeniu i historii życia. Potrzeba jedynie odtworzyć wiodącą do nich ścieżkę dostępu.
Jestem absolwentem wydziału filozofii i teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Ukończyłem Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie, gdzie obecnie pracuję jako psychoterapeuta. Uzyskałem także certyfikat poradnictwa (counselling) w Wielkiej Brytanii, dotyczący pomocy psychologicznej dla par małżeńskich, emigrantów i osób, które doświadczyły nadużyć duchowych i religijnych oraz certyfikat doradcy stowarzyszenia NEST "New Experience for Survivors of Trauma" w Irlandii.
Posiadam też certyfikat Uniwersytetu w Birmingham uprawniający do stosowania metody EMDR, skutecznie eliminującej skutki stresu urazowego (PTSD) u osób z doświadczeniami traumy. W terapii bliska jest mi głęboko humanistyczna postawa Carla Rogersa, propagująca empatyczne zrozumienie, akceptację i autentyczność w kontaktach z drugim człowiekiem.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
  •   Humanistyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   par i małżeństw
Wykształcenie
Szkoła Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie (2002 - 2006)
Kursy psychoterapeutyczne
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej
Języki obce
kontakt
Forma Psyche
Al. Solidarności 53 m.5
03-402 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.