Psycholog Dagmara Teczke  z miasta Kraków
Dagmara Teczke
Psychoterapeuta
Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Pracuję w nurcie psychodynamicznym, korzystam także z wybranych technik pochodzących z innych podejść terapeutycznych. Udzielam informacji mailowej: dstepien.heim@gmail.com

Obszary specjalizacji:
- zaburzenia nerwicowe ( lęki, ataki paniki, natręctwa, zaburzenia pod postacią somatyczną)
- trudności w relacjach z interpersonalnych, bliskich związkach
- nie radzenie sobie ze stresem, napięciem, niska samoocena
- obniżony nastrój, depresja
- zaburzenia odżywiania (bulimia, kompulsywne objadanie się)
- zaburzenia osobowości
WYKSZTAŁCENIE:
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyłam Całościowe Szkolenie z Zakresu Psychoterapii w Collegium Medicum UJ. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach naukowych oraz psychoterapeutycznych.

DOŚWIADCZENIE:
Oprócz pracy w prywatnym gabinecie, prowadzę psychoterapię indywidualną w ramach NFZ osób dorosłych w Poradni Zdrowia Psychicznego Med- Skarpa w Krakowie (brak wolnych miejsc). Przez kilka lat prowadziałam terapię osób dorosłych i dzieci w Centrum Psychoterapii w Myślenicach.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki współpracy z Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" w Cieszynie (prowadzenie terapii indywidualnej i poradnictwa psychologicznego), Stowarzyszeniem Pro - Bono (psychoterapia). Odbyłam staż w Szpitalu Śląskim w Cieszynie i na Oddziale Leczenia Nerwic Collegium Medicum na ul.Lenartowicza w Krakowie.

Doświadczenie w pracy z dziećmi: Kilkuletnia praca jako psycholog szkolny i przedszkolny. Praca z dziećmi z całodobowej placówki opiekuńczo-wychowawczej, prowadzenie grupy socjoterapeutycznej. Liczne kursy z zakresu pracy terapeutycznej z dziećmi. mniej

Ukończone szkoły
Uniwersytet Śląski -psychologia
Uniwersytet Jagielloński- 4 letnie szkolenie z zakresu psychoterapii
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Psychodynamiczne
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   dla dziecka
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Czteroletnie szkolenie z psychoterapii CMUJ (2010 - 2014)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
Języki obce
kontakt
Gabinet Psychoterapii Dagmara Teczke
Lea 10a m.8
31-540 Kraków
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.