Psycholog Dominik Sałdak z miasta Kraków
Dominik Sałdak
Psychoterapeuta

pomaga uporać się z poniższymi problemami:

Podstawą mojej pracy jako terapeuty jest wiara w to, że każdy człowiek może żyć w sposób satysfakcjonujący, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Kluczem do tego jest świadomość własnych – nieodkrytych jeszcze – zasobów i ograniczeń oraz dokonywane w oparciu o tę wiedzę wybory. Psychoterapia Gestalt jest dla mnie szczególnym rodzajem spotkania. Zbudowanym na zrozumieniu, akceptacji i szacunku dla drugiej osoby.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowanym psychoterapeutą. Swoje kompetencje w zakresie psychoterapii zdobyłem Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. W trosce o jak najlepszy poziom moich usług podlegam stałej superwizji oraz biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach i konferencjach. W pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.
Oferuję swoją pomoc osobom poszukującym wsparcia w kryzysach życiowych, dotkniętym trudnościami w relacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych, chcącym lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, pragnącym zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie. Więcej informacji na stronie internetowej: www.gestalt-krakow.pl
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (2013)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Instytut Terapii Gestalt w Krakowie (2008 - 2013)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Poskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt
Języki obce
kontakt
Psychoterapia Kraków
Ul. Bałuckiego 31
30-069 Kraków
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.