Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy Psychologicznej i Edukacji INTRA. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz należę do Sekcji Psychoterapii PTP.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam w m.in. w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, a także w organizacjach zajmujących się pomocą psychologiczną osobom ze środowisk marginalizowanych.

Pomagam w szeroko rozumianych problemach w relacjach: z ludźmi bliskimi i dalszymi, a także z sobą samym. Ważne miejscie w mojej pracy zajmuje pomoc osobom w depresji,w tym także kobietom cierpiącym na depresję w ciąży i depresję poporodową. W pracy psychoterapeutycznej wartością jest dla mnie nawiązywanie kontaktu - ze swoimi przeżyciami, emocjami, ze swoim ciałem, a także bycie w autentycznym kontakcie z drugim człowiekiem.
Z myślą o pomocy kobietom w okresie ciąży i po porodzie stworzyłam portal mamywsparcie.pl.

Obecnie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par, konsultacje wychowawcze dla rodziców oraz terapię dzieci i młodzieży.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Gestalt
  •   Integracyjne
  •   Humanistyczne
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   dla dziecka
Wykształcenie
Uniwersytet Warszawski, Wydz. Psychologii, specjalizacja "Psychoterapia" (2003 - 2008)
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Psychoterapii Ośrodka INTRA (2008 - 2012)
Doświadczenie zawodowe
Prywatna praktyka psychologiczno-psychoterapeutyczna (2010 - )
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Języki obce
  • Hiszpański
  • Angielski
kontakt
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI
Paryska 10 m.9
03-954 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.