Od 13 lat pracuję z ludźmi zmagającymi się z różnymi sytuacjami kryzysowymi w życiu, w pracy i w związkach. Wiele z tych osób doświadczyło stresu pourazowego, depresji, przeżyło odejście bliskich osób, żałobę lub było poddawanych manipulacji. Pomagam również osobom długotrwale chorującym, którzy przeżywają lęk o swoje zdrowie i przyszłość.
Motywacja człowieka do spotkania z psychologiem jest najczęściej związana z pragnieniem doświadczania szczęścia, satysfakcji, dobrych kontaktów z bliskimi i łatwości w podejmowaniu pożądanych wyzwań. Od 7 lat pracuję jako coach i towarzyszę klientom w podejmowaniu kolejnych kroków prowadzących do zmiany ich życia, realizacji celów i wykorzystania swoich mocnych stron.

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Akademię Menadżera III Sektora w Collegium Civitas a także szkolenia specjalistyczne m.in. z mediacji i negocjacji, PR, Studium Coachingu MLC (Certyfikat Multi Level Coaching 1/2015/28MLC) i Psychoterapii Neurolingwistycznej Certyfikat Psychoterapeuty nr 11/2015).Uzyskałam także certyfikat doradcy stowarzyszenia NEST - New Experience for Survivors of Trauma w Irlandii. Należę do Polskiej Federacji Psychoterapii, Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych SMR.
Obecnie kończę naukę w Szkole Psychoterapii przy Ośrodku INTRA w Warszawie. To szkoła o podejściu integracyjnym i humanistycznym.
Swoje doświadczenie przez kilka lat zdobywałam w Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala MSWiA w Otwocku.
Projektowałam i prowadziłam badania marketingowe (FGI i IDI), oraz szkolenia z zakresu komunikacji marketingowej dla menadżerów. Jestem autorką i współautorką kilku projektów unijnych z zakresu rozwijania umiejętności społecznych, komunikacji, aktywizacji zawodowej i społecznej kobiet. Współtworzyłam projekt „Aktywna Kobieta – Szczęśliwa Rodzina” dla kobiet pragnących wznowić aktywność zawodową. Stale współpracuję z kilkoma organizacjami pozarządowymi jako trener, psychoterapeuta, mediator i konsultant.
Pracuję pod stałą superwizja indywidualną i grupową.

Dlaczego psychoterapia? :)
Odkąd pamiętam, nurtowało mnie pytanie od czego zależą nasze myśli, zachowania i czy można je zmieniać zgodnie z tym czego najbardziej pragniemy. Wierzę, że wszyscy chcemy być szczęśliwi w życiu i doświadczać radości i poczucia sensu w tym, co robią. Codziennie spotykam ludzi, którzy do tego dążą.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Certyfikat Psychoterapeuty Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii (2014)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Neurolingwistyczne
  •   Integracyjne
  •   Humanistyczne
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Akademia Menadżera III Sektora (2010 - 2011)
Uniwersytet Warszawski, Wydz. Psychologii, specjalizacja "Kliniczna psychologia sądowa" (1996 - 2001)
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Psychoterapii przy Ośrodku INTRA w Warszawie (2011 - )
Mediacje Rodzinne w Stowarzyszeniu Mediatorów Rodzinnych (2011 - 2012)
Studium Coachingu MLC - Certyfikat (2007 - 2009)
Podyplomowe Studium Psychoterapii Neurolingwistycznej (2005 - 2009)
Doświadczenie zawodowe
FORMA PSYCHE Psychoterapia-Szkolenia-Coaching (2013 - )
Polskie Towarzystwo Stwardnienie Rozsianego (2004 - )
Polski Instytut NLP (2004 - 2009)
Specjalistyczny Szpital MSWiA, Oddział Leczenia Nerwic (2003 - 2007)
Caritas AW Zespól Opieki Paliatywnej (2002 - 2004)
NEST - Grupowa Psychoterapia (2001 - 2004)
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych
Polskie Stowarzyszenie Neurolingwistycznej Psychoterapii
Polska Federacja Psychoterapii
Języki obce
  • Angielski
kontakt
FORMA PSYCHE
Al. Solidarności 53 m.5
03-402 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.