Ukończyłem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem absolwentem 4-letniej Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii, prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we współpracy ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej. Ukończyłem Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, wiele szkoleń dotyczących m. in. mediacji i negocjacji, kinezjologii edukacyjnej, coachingu, treningu zastępowania agresji, pracy ze sprawcami przemocy i osobami doznającymi przemocy, dialogu motywującego. Przez kilkanaście lat pracowałem jako nauczyciel akademicki, m. in. w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i w Kolegium Pracowników Służb Społecznych. Jestem nauczycielem mianowanym.

Doświadczenie praktyczne zdobywałem pracując jako psycholog szkolny, zarówno z dziećmi, jak i z rodzicami, potem jako psychoterapeuta osób dorosłych i par, a także prowadząc grupy terapeutyczne. Pracuję w podejściu integracyjnym, ponieważ uważam, że warto korzystać z dorobku całej dostępnej wiedzy psychologicznej, aby uniknąć ograniczenia się do szablonów wynikających z poruszania się w ramach tylko jednego podejścia.

Pomagam m. in. osobom zmagającym się z zaburzeniami nastroju, uwikłanym w przemoc, przeżywającym kryzysy w związkach, tym, którzy nie są w stanie poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami z przeszłości, współuzależnionym i Dorosłym Dzieciom Alkoholików.

Prowadzę szkolenia o tematyce psychologicznej, dotyczące np. metod radzenia sobie ze stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, asertywności, skutecznej komunikacji.

Pracuję z osobami uzależnionymi i ich rodzinami jako członek Dzielnicowego Zespołu Realizacji Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, jestem członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego ds Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Korzystam z regularnej superwizji oraz na bieżąco podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (1991 - 1996)
Kursy psychoterapeutyczne
Profesjonalna Szkoła Psychoterapii SWPS/IPZ (2007 - 2011)
Doświadczenie zawodowe
Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany" (2013 - )
Przystań Psychologiczna (2011 - 2013)
Kolegium Pracowników Służb Społecznych (2006 - 2011)
Psycholog szkolny (2002 - 2008)
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - obecnie Uniwersytet SWPS (1997 - 2007)
Instytut Psychologii PAN (1996 - 2001)
Organizacje
Języki obce
  • Angielski
  • Rosyjski
kontakt
Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"
Wilcza 33 m.12
00-544 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.