Psycholog Jakub Lesiak z miasta Warszawa
Jakub Lesiak
Psychoterapeuta
Zobacz wideo
Jestem psychologiem, psychoterapeutą z kilkunastoletnim letnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Ukończyłem Czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. W czerwcu 2015 roku ukończę Studium Terapii Rodzin organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobyłem pracując w Oddziale Młodzieżowym Kliniki Psychiatrycznej UM w Łodzi. Mam ponadto długoletnie doświadczenie pracy w poradni psychologiczno – pedagogicznej. Pracuję pod superwizją certyfikowanego superwizora PTP.
Prowadzę psychoterapie indywidualną, rodzinną oraz par. Na terapię indywidualną zapraszam osoby, które doświadczają: lęku, depresji, wybuchów zazdrości, borykają się ze stresem w pracy lub wypaleniem zawodowym. W terapii par pomagam w rozwiązywaniu problemów i kryzysów oraz budowaniu takich strategii rozwiązywania konfliktów, które będą służyły rozwojowi związku. Do terapii rodzinnej zapraszam te rodziny, które doświadczają problemów związanych z relacjami z dziećmi, ich zachowaniem lub zaniepokojonych stanem emocji dzieci.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Ericksonowskie
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   rodzinna
Wykształcenie
Kierunek Psychologia, Uniwersytet Łódzki (1994 - 2000)
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Psychoterapii Rodzin, Laboratorium Psychoedukacji (2012 - 2014)
Polski Instytut Ericksonowski (2003 - 2007)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Języki obce
kontakt
Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPIRO
Sienna 72
00-833 Warszawa
Polska
Centrum Psychoterapii TREDO
Toeplitza 2 m.53
01-560 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.