Rozwojem wewnętrznym zajmuję się od blisko dwudziestu lat. W tym czasie przemierzyłem drogę od ustalonych poglądów i dosyć zamkniętej postawy w stronę coraz większej otwartości, uważności i wrażliwości. W pewnym momencie doświadczenia własne okazały się na tyle ważne i pociągające, że bycie w terapii zamieniłem na jej prowadzenie.

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłem studia na Uniwersytecie Warszawskim, kolejne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studia terapeutyczne w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu oraz studia terapeutyczne w szkoleniu Florida Society Bioenergetics Analysis. Posiadam uprawnienia facylitatora Analizy Bioenergetycznej uzyskane w szkoleniu akredytowanym przez FSBA (Florida Society Bioenergetics Analysis). Ukończyłem także studia podyplomowe z seksuologii klinicznej pod opieką merytoryczną prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza w zakresie programu zatwierdzonego przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Odbywam szkolenie superwizyjne PTPP, posiadam uprawnienia do prowadzenia superwizji indywidualnej pod superwizją. Jestem autorem książki „Życie we śnie. O sposobach nawiązywania kontaktu i metodach pracy z osobami w śpiączce”.

Wciąż dbam o to, by być coraz lepszym terapeutą, podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach oraz korzystając z systematycznej superwizji.

W ramach prywatnej praktyki zajmuję się przypadkami indywidualnymi, prowadzę terapię par i małżeństw, pracuję z dziećmi, rodzinami, grupami, organizacjami. Prowadzę treningi psychologiczne, grupy i warsztaty, zajęcia rozwojowe. W pracy wykorzystuję wiedzę z dziedziny psychologii klasycznej, psychologii procesu i bioenergetyki Lowena oraz wiedzę seksuologiczną. Zajmuję się również działalnością popularyzatorską w zakresie psychologii, psychoedukacji i poradnictwa, seksuologii i edukacji seksualnej.

Prywatnie - żonaty, mamy córkę.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Florida Society Bioenergetics Analysis (2016)
Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu (2013)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Analiza Bioenergetyczna Lowena
  •   Zorientowane na proces
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   par i małżeństw
  •   rodzinna
Wykształcenie
Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, specjalizacja w psychologii klinicznej (2000 - 2005)
Kursy psychoterapeutyczne
Florida Society Bioenergetics Analysis (2014 - )
Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu (2005 - 2013)
Doświadczenie zawodowe
Prywatny Gabinet psychoterapeutyczny (2005 - )
Organizacje
Florida Society Bioenergetics Analysis
Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu
Języki obce
kontakt
HOLIPSYCHE Ośrodek Terapeutyczno - Rozwojowy
Kozietulskiego 1 m.3
01-552 Warszawa Żoliborz
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.