Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłem studia na Uniwersytecie Warszawskim, kolejne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia terapeutyczne w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu. Posiadam uprawnienia facylitatora Analizy Bioenergetycznej uzyskane w szkoleniu akredytowanym przez FSBA (Florida Society Bioenergetics Analysis). Ukończyłem także studia podyplomowe z seksuologii klinicznej pod opieką merytoryczną prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza w zakresie programu zatwierdzonego przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Należałem do zespołu, który współpracował z Fundacją „Akogo?” przy tworzeniu programu psychologicznego i działał terapeutycznie z dziećmi w śpiączce oraz ich rodzinami na oddziale rehabilitacyjnym w Centrum Zdrowia Dziecka. Następnie pracowałem jako psycholog i terapeuta w klinice „Budzik”, gdzie zajmowałem się dziećmi w stanie śpiączki i pracą z ich bliskimi. O tych doświadczeniach napisałem książkę "Życie we śnie. O sposobach nawiązywania kontaktu i metodach pracy z osobami w śpiączce".

Wciąż dbam o to, by być coraz lepszym terapeutą, podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach oraz korzystając z systematycznej superwizji. Obecnie jestem w szkoleniu superwizyjnym PTPP oraz kontynuuję studia terapeutyczne w bioenergetyce Lowena.


Działalność

W ramach prywatnej praktyki zajmuję się przypadkami indywidualnymi, prowadzę terapię par i małżeństw, pracuję z dziećmi, rodzinami, grupami, organizacjami. Prowadzę treningi psychologiczne, grupy i warsztaty, zajęcia rozwojowe. W pracy wykorzystuję wiedzę z dziedziny psychologii klasycznej, psychologii procesu i bioenergetyki Lowena oraz wiedzę seksuologiczną. Zajmuję się również działalnością popularyzatorską w zakresie psychologii, psychoedukacji i poradnictwa, seksuologii i edukacji seksualnej.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Florida Society Bioenergetics Analysis (2016)
Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu (2013)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
  •   Zorientowane na proces
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   par i małżeństw
  •   rodzinna
Wykształcenie
Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, specjalizacja w psychologii klinicznej (2000 - 2005)
Kursy psychoterapeutyczne
Florida Society Bioenergetics Analysis (2014 - )
Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu (2005 - 2013)
Doświadczenie zawodowe
Prywatny Gabinet psychoterapeutyczny (2005 - )
Organizacje
Florida Society Bioenergetics Analysis
Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu
Języki obce
kontakt
Inspiro Ośrodek Terapeutyczno - Rozwojowy
Kozietulskiego 1 m.3
01-552 Warszawa Żoliborz
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.