Psycholog Jarosław Michałowicz z miasta Warszawa
Jarosław Michałowicz
Psychoterapeuta
Psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi i młodzieżą.
W 1998 roku ukończyłem psychologię na Uniwersytecie kard. Wyszyńskiego w Warszawie. Praktyczne umiejętności pracy terapeutycznej początkowo rozwijałem podczas wspierania pacjentów Poradni Zdrowia Psychicznego, Domu Pomocy Społecznej dla Umysłowo Chorych oraz prowadząc Poradnie Uzależnień. Przez kilka lat specjalizowałem się w terapii uzależnień i wspieraniu osób współuzależnionych. Ukończył w związku z tym Studium Pomocy Psychologicznej organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia, wzbogacające warsztat pracy w terapii poznawczo – behawioralnej. Prowadząc od 1999 roku prywatną praktykę terapeutyczną, wspieram osoby doświadczające trudności życiowych i poszukujące rozwoju. Pracuję z szerokim spektrum zagadnień terapeutycznych, od psychologii sportu poprzez pogłębiony coaching menadżerski po zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości. Doceniając znaczenie warunków środowiskowych na rozwój psychologiczny, ukończyłem w 2009 roku czteroletnie, podyplomowe Studium Systemowej Terapii Rodzin. Od tego czasu wspieram również pary, małżeństwa i rodziny doświadczające trudności.
Korzystając ze swojego doświadczenia diagnostycznego i terapeutycznego, współpracuję jako doradca zawodowy z Ośrodkami Pomocy Społecznej w projektach wspierających i aktywizujących osoby bezrobotne.
Swój sposób pracy terapeutycznej zawsze dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki poruszanych zagadnień, elastycznie korzystając z nabytego w różnych obszarach doświadczenia.

Prywatnie, włóczykij i włóczywiosło z niesłabnącą ciekawością odkrywający różnorodność kultur i piękno otaczającego nas świata.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Systemowe
  •   Poznawczo - behawioralne
  •   Humanistyczne
Forma terapii
  •   rodzinna
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
4 Letnia Szkoła Psychoterapii pod kierunkiem prof. Ireny Namysłowskiej -Centrum MABOR (2004 - 2008)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Języki obce
kontakt
JM
Hoża 31/29 m.lok 9
00-001 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.