Psycholog Justyna Kruszewska z miasta Białystok
Justyna Kruszewska
Psychoterapeuta
Jestem absolwentką pedagogiki specjalnej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz dyplomowanym psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie rekomendowane i akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem także trenerem treningu i warsztatu psychologicznego.

Ukończyłam Studium Interwencji Kryzysowej i Pomocy Psychologicznej realizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam realizując staż w Poradni Telefonicznej dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116 123 Instytutu Psychologii Zdrowia m.in., udzielając pomocy psychologicznej w formie telefonicznej oraz podczas stażu szkoleniowego w Grupie Synapsis o nazwie Vademecum Terapeuty Rodzinnego, gdzie uczyłam się prowadzenia terapii w nurcie systemowym z rodzinami oraz parami. Staż kliniczny realizowałam w Szpitalu Psychiatrycznym w Zagórzu k. Warszawy w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii na oddziale dla młodzieży. Od 2013 do 2016 roku pracowałam w NZOZ Ośrodku Psychoterapii Medycznej w Białymstoku prowadząc psychoterapię indywidualną oraz grupową osób z zaburzeniami nerwicowymi.

Od września 2014 roku prowadzę własną praktykę psychoterapeutyczną w prywatnym gabinecie. Pracuję z osobami z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, chorującymi na depresję, mającymi trudności w relacjach międzyludzkich, w związkach, ludźmi samotnymi, cierpiącymi, wychowującymi się w dysfunkcyjnych rodzinach z problemem alkoholowym – DDA, a także z młodzieżą oraz rodzicami mającymi trudności wychowawcze. Zapraszam także pary przeżywające trudności w swoich związkach.

Pracuję w nurcie humanistycznym czerpiąc także z innych podejść psychoterapeutycznych. Stosowane przeze mnie metody i techniki są zgodne ze standardami wyznaczonymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, którego jestem członkiem.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Moja praca jest moją pasją i misją. Głęboko wierzę w skuteczność psychoterapii. Głęboko wierzę w moc rozmowy i leczący wpływ relacji. Uważam, że inwestycja w swoje zdrowie, rozwój i pracę nad sobą to najlepsza inwestycja jaką każdy człowiek może sobie ofiarować. Wierzę w potencjał drzemiący w każdym człowieku, czuję się zaszczycona mogąc towarzyszyć moim pacjentom na drodze odkrywania go w sobie.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
 •   Zorientowane na proces
 •   Systemowe
 •   Integracyjne
 •   Humanistyczne
 •   Gestalt
Forma terapii
 •   rodzinna
 •   par i małżeństw
 •   indywidualna
 •   grupowa
 •   dla dziecka
Wykształcenie
mgr pedagogiki specjalnej - Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie (2003 - 2008)
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Psychoterapii Ośrodka INTRA (2010 - 2014)
Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SYNAPSIS - Szkolenie z psychoterapii systemowej (2010 - 2011)
Instytut Psychologii Zdrowia Studium Poradnictwa Psychologicznego i Interwencji Kryzysowej (2009 - 2009)
Doświadczenie zawodowe
Psychoterapeuta, trener, szkoleniowiec w Ośrodek Psychoterapii DOM w Białymstoku (2015 - )
Prywatna praktyka psychoterapeutyczna (2013 - )
Psychoterapeuta w Ośrodku Psychoterapii Medycznej w Białymstoku (2012 - 2015)
Staż w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej Hostel w Zagórzu k/Warszawy (2011 - 2012)
Staż w Poradni Telefonicznej dla osób w kryzysie emocjonalnym Instytutu Psychologii Zdrowia (2009 - 2010)
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Języki obce
 • Angielski
kontakt
Gabinet psychoterapii Justyny Kruszewskiej
Ciepła 1 m.17
15-472 Białystok
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.