Psycholog Justyna Owczarek- Skoneczna z miasta Łódź
Justyna Owczarek- Skoneczna
Psychoterapeuta
Jestem psychologiem, psychoterapeutą (ukończony 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).
Od lat szkolę się w Polskim Instytucie Ericksonowskim; w pracy terapeutycznej wykorzystuję głównie nurt ericksonowski i systemowy.
Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, zwłaszcza średnio- i długoterminowej, prowadzę też terapię par/małżeństw i rodzin oraz terapię grupową.

Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Korzystam z regularnych superwizji.

Proces psychoterapii rozumiem jako towarzyszenie człowiekowi w odkrywaniu własnego potencjału na drodze ku konstruktywnej ZMIANIE. Za istotne w mojej pracy uważam budowanie relacji opartej na poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu. Stwarza to odpowiednie warunki, aby uaktywnić ZASOBY, które tkwią w każdym człowieku i które można wykorzystać tak, żeby służyły ROZWOJOWI.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Systemowe
  •   Ericksonowskie
Forma terapii
  •   rodzinna
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Polski Instytut Ericksonowski (2008 - 2012)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
Języki obce
kontakt
Równowaga - Centrum Psychoterapii
Sterlinga 16/18
90-217 Łódź
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.