Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię rodzin, małżeństw i par. Specjalizuję się w psychoterapii przeznaczonej dla osób, które przeżywają stany lękowe, obniżony nastrój, przejawiają zaburzenia osobowości oraz mają problemy zdrowotne o podłożu psychicznym. Pomagam osobom, które doświadczają trudności w relacjach z ludźmi, w pełnieniu ważnych ról i zadań życiowych, doznają cierpienia związanego z urazowymi wydarzeniami i kryzysami życiowymi. W pracy psychoterapeutycznej korzystam z podejścia psychodynamicznego, integrując elementy innych nurtów, dostosowując metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam 5,5 letni kurs podyplomowy Psychoterapia Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego towarzystwa Psychiatrycznego. Brałam udział w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej, systemowej terapii rodzin, socjoterapii i interwencji kryzysowej. Odbyłam staże w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum oraz Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin. Swoja pracę poddaję regularnej superwizji, która prowadzą superwizorzy akredytowani przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Świętokrzyskim Centrum Profilaktyki i Edukacji, gdzie od kilkunastu lat pracuję na stanowisku: główny specjalista psychoterapii. Przez wiele lat prowadziłam również zajęcia dydaktyczne dla studentów Akademii Świętokrzyskiej (obecnie Uniwersytet im. Jana Kochanowskiego) w Kielcach.
W ramach działalności psychoedukacyjnej zajmuję się realizacją warsztatów i szkoleń dla różnych grup odbiorców, także w ramach projektów unijnych. Jestem współautorką programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży.Zapraszam do zapoznania z ofertą na stronach:

www.psychoterapia-kielce.pl
www.psychoterapeuci-kielce.pl
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (2012)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Systemowe
  •   Psychodynamiczne
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   rodzinna
  •   par i małżeństw
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Psychoterapia kurs podyplomowy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2002 - 2007)
Systemowa Terapia rodzin (2002 - 2004)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
Języki obce
kontakt
Stowarzyszenie Psychoterapii PoRozumienie
Klonowa 40A m.5
25-553 Kielce
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.