Ukończyłem psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz czteroletnie szkolenie z psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, które przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W 2009 roku rozpocząłem indywidualną praktykę psychologiczną.

Jestem współzałożycielem Centrum Psychoterapii i Diagnostyki Psychologicznej w Warszawie i Grodzisku Mazowieckim. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej, par, rodzin (młodzieży i dorosłych) i coachingu zawodowego. W swojej pracy staram się wykorzystywać kilka nurtów psychologicznych łącząc ich techniki w zależności od potrzeb lub problemu pacjenta. Pracowałem w Punkcie Informacyjno Konsultacyjnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Urzędzie Miasta Dzielnicy Targówek oraz w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym w Urzędzie Miasta Dzielnicy Wilanów.

Jestem konsultantem ds. osób chorych psychicznie oraz ds. rodzin zastępczych w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga - Południe, gdzie prowadzę konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz grupy wsparcia i rozwoju osobistego dla młodzieży i dorosłych.

Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję kontroli i superwizorom Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii, psychoterapii oraz przemocy. Obecnie koncentruję się na pracy psychoterapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi w podejściu psychodynamicznym.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Systemowe
  •   Psychodynamiczne
  •   Integracyjne
Forma terapii
  •   rodzinna
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   dla dziecka
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Pięcioletnie całościowe szkolenie Collegium Medicum UJ (2009 - 2013)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
Języki obce
kontakt
Centrum Psychoterapii i Diagnostyki Psychologicznej
Smulikowskiego 1/3 m.III piętro
00-389 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.