Psycholog Karol Białkowski z miasta Lublin
Karol Białkowski
Psychoterapeuta
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą (ITG, PTPG i EAP).
Ukończyłem czteroletnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Przyjmuję w Lublinie i Chełmie w prywatnym gabinecie, jestem psychoterapeutą w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym SPWSS w Chełmie. Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dorosłymi i młodzieżą, z parami borykającymi się z bezpłodnością, rodzinami – w tym z rodzinami adopcyjnymi i zastępczymi.

W psychoterapii, według mnie najważniejsza jest możliwość spotkania z drugą osobą. Psychoterapia to głównie rozmowa, która umożliwia głębsze poznanie siebie i źródeł nieadekwatnych przekonań na swój temat oraz wyrażenie zablokowanych emocji. Otwarta i nieoceniająca postawa terapeuty oraz gwarancja dyskrecji podczas spotkań buduje relację terapeutyczną. Taka relacja według badań jest jednym ze znaczących czynników leczących w psychoterapii.

Prowadzę superwizję indywidualną i grupową dla psychologów, pedagogów i pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz zespołów oddziałów terapeutycznych w Zakładach Karnych. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, w którym jestem Redaktorem Naczelnym magazynu o psychoterapii Gestalt „Fenomen Psychoterapii”. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Więcej na: www.karolbialkowski.pl
Certyfikaty psychoterapeutyczne
European Certificate of Psychotherapy - Europejski Certyfikat Psychoterapii (2015)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Humanistyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt - Instytut Terapii Gestalt w Krakowie (2007 - 2011)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwa Psychoterapii Gestalt
Języki obce
kontakt
Lubelski Ośrodek Psychoterapii Gestalt
Stefana Czarnieckiego 5 m.3
20-820 Lublin
Polska
www.karolbialkowski.pl
Grota Roweckiego 8
22-100 Chełm
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.