Psycholog Katarzyna Kożuch z miasta Katowice
Katarzyna Kożuch
Psychoterapeuta
Energię do pracy daje mi wiara, że każdy człowiek ma możliwość żyć tak, jak tego pragnie, w sposób, który da mu szczęście. Szanuję decyzję o podjęciu pracy nad sobą, gotowość do zmian. Psychoterapia to według mnie szansa na lepsze poznanie samego siebie, swoich potrzeb, ograniczeń i zasobów. Z taką wiedzą można odpowiedzialnie i świadomie podejmować decyzje.

Terapia w nurcie Gestalt oparta jest o relację pełną akceptacji, szczerości, zaufania, otwartości na drugą osobę i szacunku dla jej odmienności. Są to warunki, które stwarzają możliwość do rozwoju, poznawania siebie, rozwiązywania problemów.

Z wykształcenia jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jestem psychoterapeutką i trenerką w trakcie certyfikacji w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Dbając o wysoką jakość swojej pracy, podlegam regularnej superwizji. Stale rozwijam swój warsztat, uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT). Specjalizuję się w pomocy osobom z nastrojem depresyjnym oraz trudnościami w relacjach.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Instytut Terapii Gestalt w Krakowie (2009 - 2014)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Języki obce
  • Angielski
kontakt
Katarzyna Kożuch Psychoterapia
Powstańców 36d m.510
40-038 Katowice
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.