Psycholog Katarzyna Przyłuska-Urbanowicz z miasta Warszawa
Katarzyna Przyłuska-Urbanowicz
Psychoterapeuta
Doktor nauk humanistycznych, psychoterapeuta i certyfikowany coach International Coaching Community, antropolog kultury, nauczyciel akademicki, tłumaczka. Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UW. Studia doktoranckie odbywała w Instytucie Kultury Polskiej i na Université Paris IV Sorbonne.

Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i przygotowującą do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. na Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych przy ul. Sobieskiego w Warszawie.

Ukończyła szkolenie NEST (New Experience for Survivors of Trauma), obejmujące pomoc pacjentom z doświadczeniem znaczących strat osobistych (wykorzystanie, zaniedbanie, przemoc, deprywacja, utrata ciąży i in.).

Specjalizuje się w pomocy osobom z zaburzeniami odżywiana (anoreksją, bulimią), a także dotkniętym depresją, przeżywającym kryzysy życiowe oraz zmagającym się z niską samooceną, nadmiernym napięciem i lękiem. Udziela pomocy psychologicznej osobom przeżywającym żałobę lub innego rodzaju doświadczenie straty.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową oraz par, łącząc podejście humanistyczne z elementami nurtów psychodynamicznego i behawioralno-poznawczego. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i seminariach. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz do Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej.

Prowadzi terapię także w języku angielskim.

Pracuje zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, poddając prowadzoną przez siebie psychoterapię stałej superwizji.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
  •   Humanistyczne
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Psychoterapii Ośrodka INTRA (2002 - 2013)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Języki obce
kontakt
Jasny Pokój
Świętojańska 31 m.4
00-266 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.