Jestem certyfikowanym seksuologiem klinicznym, dyplomowanym psychoterapeutą i psychologiem. Ukończyłem studia wyższe na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz na Podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii UAM. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Ukończyłem studia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej i Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Studiowałem w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku poradnictwo żywieniowe i dietetyczne.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się przede wszystkim wokół ludzkiej seksualności, zachowań z pogranicza normy i patologii seksualnej oraz psychoterapii w nurcie integralnym. Fascynuje mnie ponadto wpływ stylu życia, a w szczególności sposobu odżywiania na stan zdrowia psychicznego i seksualnego. Temat ten stale zgłębiam już od kilku lat.

Pracuję seksuologicznie, psychoterapeutycznie i psychologicznie z osobami doświadczającymi trudności w relacjach interpersonalnych i seksualnych, w tym z osobami uzależnionymi od seksu i Internetu, prowadząc psychoterapię indywidualną, psychoterapię par oraz psychoterapię grupową.

Prowadzę wykłady z zakresu rozwoju seksualnego, problematyki przemocy oraz uzależnienia od seksu, między innymi w ramach Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM. Prowadzę także indywidualny coaching dietetyczny.

Psychoterapię prowadzę także w języku angielskim.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Polskie Towarzystwo Seksuologiczne (2011)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Humanistyczne
  •   Schematu
  •   Integracyjne
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Profesjonalna Szkoła Psychoterapii SWPS/IPZ (2006 - 2010)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towrzystwo Seksuologiczne
Języki obce
  • Angielski
kontakt
Gabinet Seksuologiczno-Psychoterapeutyczny
28 czerwca 1956 r. 174 m.10a
61-507 Poznań
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.