Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz terapii par. Pracuję z osobami zmagającymi się z lękiem, depresją, bezsennością, nerwicą, problemami odżywiania, objawami psychosomatycznymi, traumą, trudnościami w relacjach z ludźmi, w pracy oraz zainteresowanymi rozwojem osobistym. Wspieram pary w rozwiązywaniu konfliktów, pogłębianiu komunikacji, radzeniu sobie z kryzysami, budowaniu więzi, rozumieniu własnych potrzeb oraz ich wyrażaniu.

Jestem absolwentem psychologii (UKSW) i socjologii (UW), doktorantem w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Ukończyłem całościowe szkolenie terapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (podejście psychodynamiczne i systemowe), szkolenie z terapii opartej na mentalizacji organizowane przez Anna Freud Centre w Londynie, I fazę szkolenia z terapii zorientowanej na proces. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.

W swojej praktyce integruję podejście systemowe, psychodynamiczne i egzystencjalne. Istotną inspirację stanowi również dla mnie praca z procesem, metoda stworzona przez analityka jungowskiego Arnolda Mindella.

Psychoterapią zajmuję się od 2006 roku. Na początku pracowałem w Centrum Rodziny i Praw Dziecka, a następnie przez kilka lat w Poradni Psychoterapii i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Prywatną praktykę terapeutyczną prowadzę od 2008 roku. Pracuję w Ośrodku Terapii i Edukacji Psychologicznej OTEP oraz Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii Psychomedica na Mokotowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, Polskiej Federacji Psychoterapii.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Systemowe
  •   Psychodynamiczne
  •   Zorientowane na proces
Forma terapii
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Języki obce
kontakt
Fundacja Studium Psychologii Procesu
Ul. Świętokrzyska 32 m.48a
00-117 Warszawa
Polska
Ośrodek Terapii i Edukacji Psychologicznej OTEP
Madalińskiego 67b m.35
02-549 Warszawa Mokotów
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2018 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.