Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz terapii par. Pracuję z osobami zmagającymi się z lękiem, depresją, bezsennością, nerwicą, problemami odżywiania, objawami psychosomatycznymi, traumą, trudnościami w relacjach z ludźmi, w pracy oraz zainteresowanymi rozwojem osobistym. Wspieram pary w rozwiązywaniu konfliktów, pogłębianiu komunikacji, radzeniu sobie z kryzysami, budowaniu więzi, rozumieniu własnych potrzeb oraz ich wyrażaniu.

Jestem absolwentem psychologii (UKSW) i socjologii (UW), doktorantem w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Ukończyłem całościowe szkolenie terapeutyczne rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (podejście psychodynamiczne i systemowe), szkolenie z terapii opartej na mentalizacji organizowane przez Anna Freud Centre w Londynie, I fazę szkolenia z terapii zorientowanej na proces. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.

W swojej praktyce integruję podejście systemowe, psychodynamiczne i egzystencjalne. Istotną inspirację stanowi również dla mnie praca z procesem, metoda stworzona przez analityka jungowskiego Arnolda Mindella.

Psychoterapią zajmuję się od 2006 roku. Na początku pracowałem w Centrum Rodziny i Praw Dziecka, a następnie przez kilka lat w Poradni Psychoterapii i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Prywatną praktykę terapeutyczną prowadzę od 2008 roku. Pracuję w Ośrodku Terapii i Edukacji Psychologicznej OTEP oraz Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii Psychomedica na Mokotowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, Polskiej Federacji Psychoterapii.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
European Certificate of Psychotherapy - Europejski Certyfikat Psychoterapii (2018)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
  •   Systemowe
  •   Psychodynamiczne
  •   Zorientowane na proces
Forma terapii
  •   grupowa
  •   indywidualna
  •   par i małżeństw
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu
Polska Federacja Psychoterapii
Języki obce
kontakt
Fundacja Studium Psychologii Procesu
Ul. Świętokrzyska 32 m.48a
00-117 Warszawa
Polska
Ośrodek Terapii i Edukacji Psychologicznej OTEP
Madalińskiego 67b m.35
02-549 Warszawa Mokotów
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.