Psycholog Marcin Bogacz z miasta Gdynia
Marcin Bogacz
Psychoterapeuta
Witaj.
Oferuję Ci spotkanie w którym spostrzegam Cię, słyszę i akceptuję takim jakim jesteś, bez żadnych wstępnych założeń, oczekiwań lub ocen. Skupiając się z uwagą i szacunkiem na Twoich myślach i uczuciach skłaniam Cię byś sam siebie tak traktował. Dzięki temu, poznając siebie, swoje emocje i zachowania, możesz świadomie dokonać wyboru pomiędzy tym, co szkodliwe a tym, co dobre.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą i na bazie swojego doświadczenia mogę pomóc Tobie. Zdobywałem je pracując wśród osób z uzależnieniami i DDA. Praktykowałem też w Środowiskowym Domu Samopomocy pomagając osobom z zaburzeniami psychicznymi. Kształciłem się w Krakowskim Instytucie Terapii Gestalt, który posiada akredytację Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii i Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt. W pracy terapeutycznej kieruję się etyką zawodową i poddaję ją regularnej superwizji.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt (2016)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Humanistyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Instytut Terapii Gestalt w Krakowie (2011 - 2015)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Języki obce
kontakt
Gabinet Psychoterapii
Pl. Grunwaldzki 18 m.3
81-372 Gdynia
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.