Psycholog Marta Mikulska z miasta
Marta Mikulska
Psychoterapeuta
Jestem psychologiem i psychoterapeutą dyplomowanym. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz czteroletnie podyplomowe studia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia i Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Swoja ofertę kieruję do osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej lub kryzysie, odczuwają negatywne emocje, co utrudnia im normalne funkcjonowanie, mają problemy w związkach lub innych relacjach interpersonalnych, cierpią na zaburzenia jedzenia lub bezskutecznie próbują schudnąć, odczuwają stres, nie są zadowolone ze swojego życia i czują, że chciałyby coś w nim zmienić.

Pracuję w nurcie integracyjnym, który czerpie z dorobku różnych szkół psychoterapeutycznych. To podejście umożliwia wybór różnych technik i narzędzi w zależności od problemów i sytuacji danego Pacjenta. Najczęściej sięgam do elementów terapii poznawczo- behawioralnej, Gestalt i humanistycznej.Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
Forma terapii
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Języki obce
  • Angielski
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.