Jestem psychoterapeutką, trenerką umiejętności psychospołecznych i psychologiem. Prowadzę terapię indywidualną krótko- i długoterminową oraz grupową osób dorosłych i młodzieży w podejściu Gestalt. Pracuję z osobami, które doświadczają trudności w swoim życiu i w relacjach, potrzebują pomocy w sytuacji kryzysowej lub wsparcia w swoim rozwoju. Mam także doświadczenie w pracy z rodzicami, którzy szukają wsparcia psychologicznego oraz psychoedukacji.

Psychologię ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Obecnie certyfikuję się w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredytowanej przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) oraz EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt). W praktyce terapeutycznej kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt, a swoją pracę poddaję superwizji.

Wierzę, że kontakt z drugim człowiekiem leczy. Psychoterapia Gestalt to dla mnie taki właśnie rodzaj kontaktu – pełen szacunku, szczerości, akceptacji i wsparcia. Prowadzi do zrozumienia i zaakceptowania siebie takim, jakim się jest, co umożliwia odkrywanie i sięganie po swoje zasoby oraz dokonanie pozytywnej zmiany w swoim życiu. Moją rolą jest pomóc Ci w tym.

Zapraszam do kontaktu.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Gestalt
  •   Integracyjne
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   grupowa
Wykształcenie
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie (2005 - 2010)
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt - Instytut Terapii Gestalt w Krakowie (2011 - 2015)
Doświadczenie zawodowe
Prywatna praktyka psychologiczno-psychoterapeutyczna (2013 - )
Organizacje
Języki obce
  • Angielski
kontakt
Pracownia Psychoterapii Powiśle
Al. 3 Maja 2 m.3
00-391 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.