Psycholog Marta Daszuta-Ambroziak z miasta Olsztyn
Marta Daszuta-Ambroziak
Psychoterapeuta
Jestem psychologiem, psychoterapeutą i pedagogiem. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku MABOR w Warszawie przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie na oddziale dla Dzieci i Młodzieży.

Obecnie prowadzę praktykę prywatną w gabinecie psychoterapeutycznym. Zajmuję się psychoterapią indywidualną, rodzinną oraz małżeństw/par w nurcie psychoterapii systemowej.

Ponadto, jestem biegłym sądowym w zakresie opiniowania psychologicznego w sprawach karnych. Prowadzę również warsztaty dla młodzieży oraz spotkania indywidualne i grupowe dla rodziców z zakresu umiejętności wychowawczych. Zajmuję się także szkoleniami dla nauczycieli, które mają na celu podnoszenie kompetencji zawodowych.

Dodatkowo zajmuję się orzecznictwem z zakresu psychologii transportu oraz badaniami psychologicznymi osób posiadających lub starających się o pozwolenie na broń.

Zapraszam na stronę internetową: www.psycholog.daszuta.pl
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Systemowe
  •   Skoncentrowane na rozwiązaniu
Forma terapii
  •   rodzinna
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
4 Letnia Szkoła Psychoterapii pod kierunkiem prof. Ireny Namysłowskiej -Centrum MABOR (2011 - 2014)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Języki obce
  • Angielski
kontakt
Gabinet Psychoterapii Marta Daszuta
Kościuszki 92 m.35
10-555 Olsztyn
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.