Psycholog Marta Kołacińska z miasta Poznań
Marta Kołacińska
Psychoterapeuta
Jestem psychologiem oraz certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką Gestalt. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność – psychologia kliniczna). Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobyłam podczas czteroletniego podyplomowego szkolenia z zakresu psychoterapii – Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie (Certyfikat nr 251). Jestem również certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, którego jestem członkiem. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach. W pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Mam 8-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej – indywidualnej oraz grupowej, a także w prowadzeniu grup i warsztatów rozwojowych. Współpracowałam z Programem Wsparcia Rodziny w Poznaniu (m.in. prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową dla DDA, osób współuzależnionych oraz doświadczających przemocy), poradniami zdrowia psychicznego (w zakresie pomocy psychologicznej oraz psychoterapii), szkołami oraz świetlicami socjoterapeutycznymi (współtworząc oraz realizując projekty profilaktyczne oraz rozwijające umiejętności dla dzieci i młodzieży). Aktualnie współtworzę w Poznaniu prywatny Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU.

Pracę psychoterapeutyczną łączę z drugim obszarem mojej pracy – psychologią sportu. Jestem absolwentką Studiów Podyplomowych z zakresu Psychologii Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz uczestniczką szkoleń z zakresu psychologii sportu. Jako psycholog sportowy mam doświadczenie w pracy z zawodnikami wielu dyscyplin – zarówno z klientami indywidualnymi jak i grupami.

W pracy ważne jest dla mnie towarzyszenie klientom w procesie zmiany w sposób akceptujący ich indywidualny sposób doświadczania siebie i świata. Praca odbywa się w relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu, uważności oraz autentycznym kontakcie dwóch osób.

Zapraszam do kontaktu oraz na stronę Ośrodka - www.psychoterapia-poprostu.pl
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Certyfikat Psychoterapeuy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (2012)
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   grupowa
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt - Instytut Terapii Gestalt w Krakowie (2007 - 2011)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt
Języki obce
kontakt
Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU
Ul. Chełmońskiego 17 m.11
60-755 Poznań
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.