Psycholog Monika Hołub z miasta Warszawa
Monika Hołub
Psychoterapeuta
Nazywam się Monika Hołub.
Jestem, psychologiem, psychoterapeutą, psychodietetykiem, specjalistą psychoterapii zaburzeń odżywiania, specjalistą terapii uzależnień, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyłam czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Sopocie. Jestem absolwentką Studium Pomocy Psychologicznej w Sopocie oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Uczestniczyłam w dwuipółletnim szkoleniu z zakresu psychoterapii dzieci. Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia Warszawie. Odbyłam również inne szkolenia m.in.: Anoreksja i bulimia. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń odżywiania; Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi; Przesłanie humanistyczne w psychoterapii osób uzależnionych i ich rodzin, Kurs Psychologii Zorientowanej na Proces. Ponadto odbyłam certyfikowany kurs Dietetyki Ajurwedyjskiej organizowany przez Akademię Zdrowego Życia, przy współpracy z Instytutem Jiva Ajurweda z Indii oraz kurs z dietetyki według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych i młodzieży. Swój warsztat pracy określam jako integracyjny (korzystam z podejścia wielu nurtów psychoterapeutycznych: psychodynamicznego, humanistycznego, egzystencjalnego, behawioralno-poznawczego, systemowego), metody pracy dobieram indywidualnie do klienta.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i poddając swoją pracę superwizji.
Mam ponad 15-letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej, które zdobywałam w różnych instytucjach i podczas praktyki prywatnej. Pracowałam m.in. w: szpitalach psychiatrycznych, Gabinecie Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Rodzinnej, fundacji pomagającej osobom z chorobą nowotworową o złym rokowaniu, Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia, Ośrodku Leczenia Uzależnień. Obecnie współpracuję z renomowaną Poradnią Psychologiczno-Psychiatryczną.
dobry-psycholog.com
502-343-520

Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Zorientowane na proces
  •   Psychodynamiczne
  •   Integracyjne
  •   Humanistyczne
Forma terapii
  •   par i małżeństw
  •   indywidualna
  •   dla dziecka
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej (2002 - 2006)
Doświadczenie zawodowe
ponad 15 lat (2000 - 2016)
Organizacje
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Języki obce
kontakt
Gabinet Psychoterapii i Psychodietetyki
Kabacki Dukt 11 m.17
02-793 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.