Psycholog Paweł Jezierski z miasta Warszawa
Paweł Jezierski
Psychoterapeuta
Mam doświadczenie z osobami o różnej diagnozie, z różnymi problemami. Pracowałem zarówno z młodzieżą jak i z osobami w podeszłym wieku. W pracy korzystam z różnych metod, jednak bazą jest dla mnie podejście psychodynamiczne.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą, coachem. Ukończyłem Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Studium Psychoterapii Grupowej – szkoleń organizowanych przez Laboratorium Psychoedukacji. Dodatkowo szkolę się w Psychoterapii Opartej na Mentalizacji (MBT), organizowany przez Anna Freud Centre w Londynie. Ukończyłem roczne seminarium z Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Psychodynamicznej (ISTDP). Doświadczenie kliniczne zdobywałem na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Pracowałem w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy na Oddziale Psychiatrii Sądowej o wzmocnionym zabezpieczeniu. Współpracowałem z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną nr 6 w Warszawie. Od 2011 roku pracuję w Szpitalu Nowowiejskim, początkowo na Oddziale Psychogeriatrycznym a obecnie na Oddziale XIII Leczenia Zaburzeń Nerwicowych (grupy dla osób z zaburzeniami odżywiania) i w Poradni Leczenia Nerwic. Prowadzę praktykę prywatną. Współpracuję z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich w zakresie monitorowania działań terapeutycznych w placówkach penitencjarnych na terenie kraju. Prowadzę zajęcia w SWPS dla studentów 4-go i 5-go roku oraz zajęcia dla uczestników szkolenia terapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Psychodynamiczne
  •   Integracyjne
  •   Analityczne
Forma terapii
  •   grupowa
  •   indywidualna
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Laboratorium Psychoedukacji (2008 - 2012)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Naukowe Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
Polskie Stowarzyszenie Integracji Psychoterapii
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Języki obce
kontakt
Laboratorium Psychoedukacji
Katowicka m.18
03-932 Warszawa
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.