Jestem dyplomowanym psychoterapeutą humanistyczno – egzystencjalnym.

Odbyłem czteroletnie szkolenie w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA – atestowanego i rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ukończyłem filozofię i teologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Posiadam również ukończone studia resocjalizacyjne.

Pracuję w podejściu humanistycznym, zorientowanym na proces doświadczenia, łącząc w sobie terapię doświadczeniową skoncentrowaną na emocjach, podejście gestaltowskie i egzystencjalne C.Rogersa, L.S. Greenberga, Fritza Perlsa.

Ukończyłem warsztaty:
+ Terapia skoncentrowana na emocjach – Emotion-Focused Therapy z Kurtem Rendersem (Intra 2015)
+ Focusing egzystencjalny z Claudem Missien (Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Spłołecznej Stowarzyszenie Intra 2014)
+ Focusing – praca z ciałem w podejściu skoncentrowanym na kliencie (Intra 2013)
+ Terapia par w/g terapii skoncentrowanej na emocjach (Intra 2013)

Prowadzę psychoterapię indywidualną dla dorosłych, par i młodzieży, prowadzę warsztaty m.in. z zakresu samopoznania i rozwoju osobistego oraz z pogranicza duchowości i psychologii.

Swoją pracę poddaje regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Zapraszam na moją stronę osobistą: www.tomaszradkiewicz.pl
Zapraszam na stronę Centrum OBECNOŚCI: www.centrumobecnosci.plOSOBIŚCIE O PSYCHOTERAPII:

Psychoterapia to dla mnie przestrzeń wolności i dochodzenia do prawdy. To poczucie bezpieczeństwa i akceptujący czas wzrostu.
W psychoterapii człowiek odkrywa harmonię z samym sobą, światem zewnętrznym i duchowym. Nabiera odwagi, by wziąć odpowiedzialność za swoje świadome życie.

Kiedy myślę o bezpośredniej pracy z klientem porusza mnie podążanie za Nim, towarzyszenie mu w sposób bezpieczny w spotkaniu terapeutycznym przynoszącym uwolnienie i radość.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Integracyjne
  •   Humanistyczne
  •   Gestalt
Forma terapii
  •   indywidualna
  •   par i małżeństw
  •   grupowa
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Szkoła Psychoterapii przy Ośrodku INTRA w Warszawie (2010 - 2014)
Doświadczenie zawodowe
Psychoterapeuta (2010 - )
Organizacje
Polskie Towarzystwo Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej
Języki obce
kontakt
Centrum OBECNOŚCI - Psychoterapia i Rozwój Osobisty
Chmielna 29
09-410 Płock
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.