Psycholog Wojciech Królikowski z miasta Łódź
Wojciech Królikowski
Psychoterapeuta
Jestem z wykształcenia psychoterapeutą i psychopedagogiem, Członkiem Stowarzyszenia Psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP) oraz Sekcji Naukowej Psychoterapeutów tego samego Stowarzyszenia (SNP PTP).
Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię małżeństw i par oraz terapię rodzinną. Osoby poszukujące dla siebie psychoterapii, potrzebujące wsparcia psychologicznego lub pedagogicznego zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu :662:372:120:
Zgłoszenia przyjmuję również drogą mailową na adres: w.krolikowski76@gmail.com w tytule proszę wpisać "zgłoszenie na terapię - imię i nazwisko”
Obecnie mieszkam w Łodzi. Jestem mężem i ojcem dwojga dzieci. Pracuję w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Łodzi, mam również doświadczenia pracy w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim. Oprócz nabywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej na studiach nabywałem wiedzy z zakresu psychologii i psychiatrii na oddziale psychiatrii dziecięcej w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi – Szpital im. J. Babińskiego. Obecnie pracuję pod superwizją.
Oferuję:
Psychoterapię indywidualną dla osób zmagających się z natręctwami, lękiem o różnym niesprecyzowanym podłożu, ofiar oraz sprawców przemocy, osób z zaburzeniami osobowości oraz osób zgłaszających niepowodzenia w związkach.
Terapię małżeństw i par zgłaszających trudności wiążące się z niedojrzałością i nie odseparowaniem się od rodzin pochodzenia, po doświadczeniu zdrady, małżeństwami i parami w których jedna z osób doznała przemocy seksualnej w dzieciństwie, kiedy jedna z osób deklaruje wolę rozstania, w których występuje brak równowagi na wymiarach różnice – podobieństwa, niezależność – bliskość lub trudności w komunikacji oraz parami które zgłaszają trudności w obszarach związanych z seksualnością.
Terapię rodziny w której wystąpiła próba samobójcza, skoncentrowaną na problematykę dziecka z trudnościami w uczeniu się oraz rodziny z uwzględnieniem występowania lub zagrożenia występowania niedostosowania społecznego u dziecka.
Certyfikaty psychoterapeutyczne
Podejścia psychoterapeutyczne
  •   Systemowe
  •   Humanistyczne
  •   Ericksonowskie
Forma terapii
  •   rodzinna
  •   indywidualna
  •   grupowa
  •   dla dziecka
Wykształcenie
Kursy psychoterapeutyczne
Podyplomowy 4-letni Kurs Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim (2011 - 2016)
Doświadczenie zawodowe
Organizacje
Sekcja Naukowa Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
Języki obce
kontakt
Prywatny Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
Piotrkowska 29 m.20
90-410 Łódź
Polska
Nowości ze świata psychoterapii
szukamterapeuty.pl © 2015 - 2019 Baza najlepszych psychologów i psychoterapeutów. Dzięki nam znajdziesz skuteczną pomoc.